Vítejte na stránkách občanského združení FRBUL - francouzský buldoček

Naše občanské sdružení OZ FRBUL je přímým nástupcem spolku FRBUL, založeného již v roce 2008 a přebírá veškeré jeho aktivity. Spojily jsme síly a vytvořily "nový FRBUL", který je mezinárodní. Aktuálně zastřešujeme svou působností Českou a Slovenskou republiku.

Hlavní činností OZ FRBUL je šíření osvěty proti množírnám v České a Slovenské republice a záchrana pejsků z množíren, útulků atd. Naší osvětou se snažíme přispět ke snížení počtu týraných psů a psů v útulcích. V neposlední řade se snažíme také pomáhat (nejen) buldočkům v nouzi a také vypomáháme útulkům a dalším sdružením. Díky fungování OZ FRBUL se podpořilo zachránit již desítky pejsků. Sdružení nejdříve zajistí dočasnou a veterinární péči a po té, když je pejsek připraven do adopce, vybírá novou rodinu. To vše by nešlo realizovat bez Vaší pomoci. Děkujeme všem za podporu, včetně VIP členům jako jsou olympijský vítěz Lukáš Krpálek, zpěváci Tomáš Savka a Helena Zeťová, herečka Jana Stryková, nebo spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská. Naší členkou byla také skvělá herečka a milovnice buldočků Jiřina Jirásková (†2013).

Občianske združenie FRBUL už viac ako 10 rokov pomáha francúzskym buldočkom, mopsikom, bulldogom a tým, ktorých pri pomoci týmto stretneme. 

ZABEZPEČÍME vyzdvihnutie psíka, prehliadnutie psíka veterinárnym lekárom, dočasnú opateru psíkovi v láskavom rodinnom prostredí,vyhľadanie novej rodiny podľa špecifických potrieb každého psíka, pravidelné kontroly a komunikáciu s novou rodinou. VŠETKO NA ZÁKLADE PÍSOMNÝCH DOKLADOV – ZMLÚV (ochránime psíka aj jeho rodinu).

Viete o niekom kto má problém so svojim placatým psíkom a nevie si sám rady? Presne na riešenie týchto situácii je tu Občianske združenie FRBUL. „Niekedy, ani nevieme kedy, nastane doma situácia, keď psík musí proste ísť. Sťahovanie, psík prišiel o pána a rodina nie je na psíka pripravená, výskyt alergie u niekoho doma a iné riešenie ako odchod psíka z domácnosti nie je možné...... NEZATRACUJME ĽUDÍ,KTORÍ TAKÝTO PROBLÉM RIEŠIA. Ale pomôžme im, aby ho vyriešili najlepšie ako sa dá a v prospech psíka. OZ FRBUL nové rodiny dôkladne preveruje. Sme tím ľudí, ktorí sú doma obklopení „plackami“ a vieme o ich citlivých dušičkách a háklivých telíčkach skutočne veľa...“

CHCEŠ POMÔCŤ? „..ľútosť im nepomôže.. pomôže čin..“

ADOPCIA - uvažuješ o druhom placatom psíkovi? Je úžasné pomôcť takému, ktorý to naozaj potrebuje. Vďačnosť adoptovaného psíka, ktorý už raz zažil sklamanie je neuveriteľná a každý človek s dobrým srdcom si ju zaslúži zažiť .

DOČASNÁ OPATERA - vieš a chceš pomôcť psíkovi spoznať aký je skutočný život v rodine? Pridaj sa k nám a začni žiť s pocitom, že dokážeš odovzdať zo seba to najlepšie a pripraviť psíka na štart do láskavého domova. OZ FRBUL hradí dočasnému oparovateľovi všetky náklady na veterinárne ošetrenie psíka a prípadné zvýšené náklady na starostlivosť.

FINANČNÁ POMOC - chceš pomôcť, ale nevieš ako? Je to jednoduché. OZ FRBUL disponuje transparentným účtom ako pre Slovenskú, tak aj pre Českú republiku. Každá, aj minimálna čiastka od ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud psíkov v núdzi, vie zabezpečiť takému psíkovi veterinárne ošetrenie, stravu a všetko potrebné počas dočasnej opatery.

 

Doporučujeme www.AutodielyONLINE24.skObčianske združenie FRBUL * Powered by Panavis & QC | ©2018
FRBUL - francúzsky buldoček - francouzský buldoček - french bulldog