BULDOČEK V NOUZI

Medzi jednu z našich hlavných činností patrí podpora buldočkov v núdzi. Sledujeme internet, ponuky psov z útulkov a ďalšie médiá a ihneď ako sa dozvieme o buldočkovi, ktorý potrebuje pomoc, tak konáme. Ponuku psíka umiestnime na diskusné fórum, alebo facebook. Zaisťujeme dočasnú starostlivosť, prevozy a pomáhame majiteľom ako radou, tak aj finančne čo sa týka zdravotných zákrokov a ďalších vecí s tým spojených. Vďaka Vám všetkým sa nám podarilo zachrániť už desiatky buldočkov (aj iných psíkov). Ďakujeme za Vašu pomoc, bez Vás by sme to nezvládli! 

V prípade, že nás chcete podporiť, môžete využiť niektorý z našich účtov:

CZ účet: 2600434362/2010
SK účet: SK77 8330 0000 0026 0043 4362

Mezinárodné platby:
IBAN: CZ66 2010 0000 0026 0043 4362
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=260043436

Viem, že nezmeníme svet, no zároveň viem, že tým pár psom zmeníme celý život. A v tom tkvie podstata nášho úsilia.

Natália Špalková

V neposlednej rade vypomáhame aj psíkom v útulkoch. V zbierkach, ktoré FRBUL počas svojej činnosti organizoval, sa podarilo dať dokopy cez 1000kg granulí, dek, pamlskov atď, ktorými sme podporili psie útulky.

Buldočkovia v núdzi sú plnohodnotní spoločníci, ktorý Vám časom ukážu, že nie Vy ste zachránili ich, ale oni zachránili Vás. Takýto psík Vám ukáže neobmedzenú vďačnosť, silu a naučí Vás tešiť sa aj z každodenných maličkostí, pretože nie pre každého psíka je teplo domova samozrejmosťou.

Lívia Ragányová

FRBUL pomáha: kompletný prehľad prichádzajúcich platieb a mesačných výpisov na účet sdružení je k dispozícii zde: transparentný účet .

Bojujeme aj proti množiarňam a snažíme sa o osvetu medzi ľuďmi, aby nepodporovali množiteľov. Radi Vám poradíme pri vyhľadávaní vhodného psíka.

Kúpou šteniatka nejasného a neovereného pôvodu si môže každý privodiť veľa nepríjemností. Je tu ešte ďalšia dôležitá vec. Etika nášho chovania. Ak si kúpim psíka z množiarne, stávam sa spolupáchateľom trestného činu týrania zvierat nevhodným, brutálnym chovom. Stávam sa spoluzodpovedným za utrpenie psov, chovaných v hrozných podmienkach, pretože tam kde nie je záujem, nebude ani ponuka. Tu žiadny alibizmus neplatí. Sme ľudia a pokiaľ chceme my žiť ako ľudia, tak sa tak musíme začať aj chovať.

Oľga Bruncková

Veľmi pekne ďakujeme všetkým, ktorým nie je osud takýchto psíkov ľahostajný a snažia sa im urobiť pekný domov, alebo pomáhajú ako je v ich silách a možnostiach.


Občianske združenie FRBUL * Powered by Panavis & QC | ©2018
FRBUL - francúzsky buldoček - francouzský buldoček - french bulldog