Jůlinka - z pilin na zámek.....


Milí francouzáčci,
fenečka z pilin kterou objevil uživatel d.e.n.d.y. na bazoši je už doma!!!!! I když jsme to už vůbec neměli v plánu a mysleli si, že už s buldočky končíme, tak nám to nakonec nedalo a po Vašich povzbudivých slovech splácíme dluh za všechny čtyři buldočky s PP za těch asi 30 let co nás provázeli životem a kteří nám ho tolik zpříjemňovali. Jen jednou nás každý z nich nakonec zarmoutil.....

Teď ale k naší fenečce. Pelášili jsme přes celou republiku až za Brno skoro 300 kiláků.Vysočina byla v nejnižším stupni průjezdnosti přesto jsem to pálil jak to šlo. Nakonec jsme to zvládli tam a zpět za 5.hodin včetně odběru. Naší Jůůlince, jak jsme si ji hned přejmenovali jsme asi padli hned do oka a tak vůbec neprotestovala a po vyřízení formalit jsme obratem jeli domů-bez jediného pozvracení!! Dělá nám holka zatím velkou radost . PP sice nemá, nemůže zabřeznout, do standartu taky trochu něco chybí, nám to ale nevadí. Povahu má nesmírně milou a je na buldočka až nečekaně klidná.V noci nefňukala ani nesmutnila tak snad se ji u nás bude líbit?Nakonec Vám všem ,kdo jste nějak zareagovali na moje příspěvky a soukromě jste se mnou korespondovali touto cestou děkuji, dobrý konec je i Vaše zásluha.

"Jůů byla  pejsek, který drtí srdce. Byla něžná, milá, citlivá. Když jsme odešli, tak si přitáhla na pelíšek třeba můj župan, nebo svetr, když jsme se vrátili letěla k nám a udělala šipku, jela po zemi jako šipka. Je to zvláštní ale ona nás úplně dostala. Stále nás to bolí ale mluvit o ní už můžeme, Ona nám dala dva roky hodně štěstí a proto jsme smutní, že jsme jí to nemohli dopřát déle. Ale byla to játra a ledviny, Také díky ní jsme poznali spoustu milých a příjemných lidí."
Manželé Látovi


Občianske združenie FRBUL * Powered by Panavis & QC | ©2018
FRBUL - francúzsky buldoček - francouzský buldoček - french bulldog