FRBUL kalendáře 2019 a další dárkové předměty OZ FRBUL

Letos jsme si pro Vás opět připravili nástěnné a stolní charitativní Frbul kalednáře, diář, hrneček, pexeso, magnetky, záložky do knihy, vonítko do auta, podtácky a další. Nabídka těchto dalších produktů (mimo nástěnných kalendářů) je omezená, proto neváhejte a objednávejte.

PRODEJ UKONČEN

Stejně jako loňský rok i letos nás u našich nástěnných kalednářů nás podpoří NUTRILOVE, které věnuje 300kg krmiva pro pejsky v péči OZ FRBUL. Produkty Nutrilove neobsahují žádné geneticky modifikované organismy, umělá dochucovadla ani konzervanty. Veškeré receptury byly vyvinuty pod drobnohledem veterinárních lékařů a odborníků na výživu zvířat. Díky tomu vám můžeme zaručit, že v krmivech Nutrilove najdete vše, co váš zvířecí společník potřebuje.

Pro stolní kalendáře je naším hlavním partnerem PLATINUM NATURAL s.r.o., které věnuje 300kg krmiva pro pejsky v péči OZ FRBUL. Platinum Natural je tepelně upravené maso ve vlastní šťávě, sušené při pokojové teplotě a které se vyrábí ze 70 % čerstvého masa. 

Dále pak děkujeme partnerůmTemper Communication a.s., Centrální vysavače Husky, Jumpee - ekologické reklamní předměty, ForSolution Ltd. a tiskjednoduse.cz. Děkujeme všem za podporu!
FRBUL© 2008-2018