OBJEDNÁVKA nástěnných FRBUL kalendářů a diářů 2021

Přátelé, spouštíme prodej nástěnných FRBUL kalendářů a diářů 2021, které pro Vás jako každý rok připravila Katka Klíčová. Kalendář je plný krásných fotek buldočků, mopsů a buldoků ze světa sportů 🙂 Zakoupením tohoto kalendáře podpoříte pejsky v nouzi, které má na v péči naše sdružení FRBUL. Děkujeme za podporu!

V nabídce je i FRBUL diář, ke kterému dostanete sadu samolepek a finální design vytvoříte podle sebe 🙂 Náhledy kalendáře a diáře jsou níže. Stejně jako každý rok jsou kalendáře v CZ/SK verzi dohromady.

Zde můžete objednat nástěnný Frbul kalendář a diář na rok 2021. Platbu odešlete na číslo účtu 2500184722/2010. Kontaktní email v případě dotazů je kalendarfrbul@seznam.cz nebo na telefonu 739 516 503

Důležité upozornění: nástěnné kalendáře a diáře jdou do tisku dle zaslaných objednávek koncem listopadu. Rozesilani tedy bude probíhat začátkem prosince. Díky za pochopení.

Vyplňte v případě, že chcete zásilku odeslat do firmy.
Vyberte počet kusů kalendářů.
Vyberte počet kusů diářů.
Zvolte cenu dopravy. Nabízíme zásilkovnu na výdejní místo i domů, případně osobní převzetí v Olomouci, Janáčkova ul. - po tel. domluvě (tel. 739 516 503).
V případě, že zvolíte zásilkovnu, napiště nám výdejní místo, kam si přejete zásilku doručit.
Využijte v případě, že nám chcete něco důležitého sdělit.

Napsat komentář