Partneri

01.

CLICK AND FEED

Problém plných útulků je potřeba řešit ideálně prevencí, tedy včasným informováním dětí i dospělých o tom, co obnáší pořízení zvířete. To pomůže do budoucna. Teď se ale musíme postarat i o ta zvířata, která už v útulku jsou. Jeden ze způsobů, jak to udělat, je dodávat jim kvalitní krmení, díky kterému bude zvíře fit a získá tak větší šanci na adopci. Pomáhejte zachraňovat zvířata každý den! Jedním klikem naplníte misku pro opuštěné zvíře. A nic vás to nebude stát!

Více na www.clickandfeed.cz

02.

BRAND FOR FRENCH

Streetová móda české výroby nejen pro buldočky. Koupí každého oblečku přispíváš na organizaci OZ FRBUL, která pomáhá pejskům z množíren.

Více na eshopu: www.brandforfrench.cz

03.

eshop Audiokazety.cz

Eshop, který nabízí prodej nových zabalených audiokazet, dovážených z USA a Japonska. Originální sbírkové audiokazety, nebo kazety pro milovníky analogového zvuku, určené k nahrávání zvukového záznamu.

Více na www.audiokazety.cz

04.

QUERI

Jsme nejlepší e-shop pro Buldočky! Proč? Protože milujeme naše placaté čumáčky a uděláme vše proto, aby byli ti nejšťastnější, nejzdravější a nejkrásnější! Náš příběh je jednoduchý. Nemohli jsme najít, co jsme chtěli, tak jsme se do toho pustili a problém začali řešit. Chceme pomoct majitelům Buldočků najít vše potřebné na jednom místě.

Více na  www.queri.cz

05.

Furnatura

Česká přírodní kosmetika pro psy. Naše filozofie je šťastný pes, nikoli spokojený páníček. Co se totiž zamlouvá člověku, nemusí vonět psovi. Pečlivě si vybíráme dodavatele surovin a naše produkty jsou vyráběny malovýrobou v České republice. Podporujeme placaté čumáky, protože pro ně máme jednoduše slabost.

Více na: www.furnatura.com

06.

Dogtown

Dogtown je obchod, salon a pekárna na pražské Letné. Vaši čtyřnozí kamarádi zde najdou vše od kvalitního zboží pro psy, přes profesionální salon a lázně až po domácí pekárnu s denně čerstvými dobrotami a narozeninovými dorty na míru. Už 10 let víme, jak rozmazlit vašeho psa.

Více na www.dogtown.cz

07.

PES PŘÍTEL ČLOVĚKA

Pes přítel člověka je nejprodávanějším měsíčníkem s kynologickou tématikou. Tento časopis se vám snaží přinášet maximální množství aktuálních informací ze světa psů. V časopise PPČ bylo uveřejněno již několik reportáží, nejen o Frbulu, ale také o zde vyšlo několik příběhů o zachráněných pejscích. Děkujeme redakci za podporu.

Více na www.pespritelcloveka.cz

08.

TEMPER COMMUNICATION

PR agentura Temper Communication nabízí následující služby. Mediální komunikace – tiskové zprávy, konference, rozhovory s médii i celkové mediální plánování kampaní včetně obsahu i vizuálu. On-line komunikace – správa sociálních sítí, spolupráce s blogery, on-line marketing i PPC kampaně, soutěže. Interní komunikace – firemní newsletter, časopis, akce i večírky pro zaměstnance. Event Management – pořádání akcí na klíč, doprovodný program, roadshow.

Více na www.temper.cz

09.

PROSIMSI.TOP

PROSIMSI.TOP je jedinečným tímom profesionálov v oblasti brandingu, grafického dizajnu a tvorby webových stránok. Spája nás túžba po dokonalosti, láska k dizajnu a vášeň pre všetko, čo je nové. Sme plní energie a túžime po neštandardných úlohách, pretože práve takéto úlohy rozširujú možnosti nášho profesionálneho rastu. Už od roku 2012 prispievame k úspechu našich zákazníkov a spĺňame aj tie najodvážnejšie nápady.

Více na www.prosimsi.top

10.

CENTRÁLNÍ VYSAVAČE HUSKY

Centrální vysavače mají mnoho výhod oproti klasickým přenosným či robotickým vysavačům – nevíří prach, to je prostě fakt, který nejde zpochybnit. Veškerý nasátý vzduch včetně nečistot, alergenů a roztočů odvádí trubním rozvodem mimo obytné prostory. Po přefiltrování se tento vzduch, na rozdíl od bytových či robotických vysavačů, již nevrací zpět do obytných prostor, ale vyfukuje mimo objekt. Tím je zajištěna 100% filtrace. Pouze u HUSKY je navíc unikátní záruka 25 let na celý vysavačový agregát.

Více na www.husky.cz

11.

Veterina JINOČANY

Nabízí preventivní vyšetření celkového zdravotního stavu, očkování, čipování, vystavení europasu, hygienu análních žlázek, stříhání drápů, vyšetření moči či vystavení veterinárních atestů. Provádí i kastrace a sterilizace psů a koček, odstranění kýly, dentální hygienu a další zákroky.

Více na: www.veterina-jinocany.cz

12.

Veterinárna ambulancia PETSTAR

Poskytuje tyto služby: poradenstvo, vakcináciu, kompletný krvný obraz, hematológiu, stanovenie hormónov a žlčových kyselín, skontrolujeme činnosť celého tela – ultrasonografické vyšetrenie, testovanie infekčných chorôb. Ponúká tiež širokú škálu testov infekčných ochorení a výsledok sa dozviete za pár minút. Ďalej je to stomatológia a chirurgia mäkkých tkanív.

Více na www.petstar.sk

13.

Veterinárna klinika SLON

Verterinární klinika, která spolupracuje s naším sdružením FRBUL a pomohla nám se spoustou pejsků. Veterinární klinika SLON je kompletně vybavena moderním pracovištěm s profesionálním personálem, který je vždy ochotný pomoci s jakýmkoliv problémem a jsou vždy připraveni řešit komplexní péči i těch nejtěžších případů.

Více na: www.klinikaslon.sk

14.

VETCENTRUM Duchek s.r.o.

Veterinární nemocnice s nonstop provozem nabízí široký rozsah služeb od základní péče přes složité operační zákroky a hospitalizaci pacientů po přírodní medicínu, rehabilitaci a psí krevní banku. Veterinární nemocnice je vybavena moderními přístroji pro diagnostiku i léčbu, o Vaše mazlíčky se zde stará kolektiv zkušených lékařů specializovaných v různých oborech a milé sestřičky a recepční.

Více na www.vetcentrum.cz